טרקטורונים וג'יפים

טיולי טרקטורונים בירושלים: תומקארים וריינג'רים: RZR

טרקטורונים בירושלים ממוקם במושב עמינדב . הטיולים ביער עמינדב  3 דקות מהעיר ירושלים ואתם בטבע.

הנוף הכי יפה באזור .המסלולים הכי אתגריים שיש .כלים איכותיים ומקצועיים. צוות מיומן.

תומקר – רכב שטח בעל עבירות שטח גבוהה במיוחד וכל זאת ללא סיכון של הנוסעים, מאחר ולרכב יש מיתלים נפרדים, כלוב בטיחותי, חגורות בטיחות. הרכב הינו דו מושבי SBS המגיע למהירויות של כ-70 קמ"ש, לרכב גיר אוטומט, ותומקאר קל לתפעול – לקבלת מקסימום הנאה ומינימום סיכון. ניתן לנהוג בתומקר בכול מזג אוויר. הרכב פתוח בקיץ וניתן לסגור אותו בחורף. העבירות שטח שלו מושלמת לכל תנאי השטח – בוץ, שלג, גשם, סלעים. הוא עובר הכל ללא מאמץ. לחובבי האנדרנלין.

עומדים לרשותנו גם תומקארים לטיולי משפחות (4 אנשים בכלי). מתאים במיוחד למי שלא רוצה לנהוג או לצרף ילדים.

ניתן להזמין בתיאום מראש טיולי ג'יפים בכל הארץ לקבוצות ובודדים. ג'יפים סגורים ממוזגים עם 6 עד 8 נוסעים ברכב או ג'יפ פתוח המעצים את חווית השטח עם הרבה אבק ורוח בפנים ורכבי ספארי המכילים כ-40 נוסעים, כולל הדרכה.

*הנהיגה מותנית בהצגת רישיון נהיגה בתוקף ומעל שנה ותק. ומעל גיל 19 ומעלה.
*המסלול כולל מדריך מוביל שנותן לכם טיפים על הנהיגה והסברים על הסביבה. מקסימום שטח ומקסימום אבק, לכן יש להתלבש בהתאם.
*המחירים מותנים במינימום יציאה של 2 כלים ומעלה . ניתן לצאת לבד למסלול הקצר בתוספת 100  שקלים. ( במידה ואין עוד אנשים)

*הכלים שלנו הם טרקטורונים מסוג "TOMCAR ", הכלי הוא ייצור כחול-לבן שמשמש לצרכים צבאיים בתנאי שטח קשים. מוצר כחול לבן.

הורדת טופס הזמנה >

סוגי מסלולים

19082010143

מסלול קצר ומאתגר כ 75 דקות (מומלץ לנהג יחיד ונוסע) 370 ₪ לכלי זוגי (23 ק"מ)

יציאה ממושב עמינדב לטיול  בטרקטורון  מסוג תומקר  למסלול מעגלי המשלב  את הנוף של הרי ירושלים והמעיינות. עוברים ביד קנדי , חורבת סעדים, שביל המעיינות של רכס עמינדב ועצירה  במעין עין שריג  הנובע כל השנה, במקום בריכה  בה ניתן להשתכשך במים . אחרי טבילה קצרה למי שרוצה. הדרכה על האזור. ותחלופת נהגים  נמשיך משם על רכס עמינדב עד יער שלמון למספר קטעים מאתגרים ומשם נחזור למושב. טעימת שטח איכותית.

קיים גם תומקר של 4 מקומות 570 ש"ח

 

מסלול נוסף לבחירה.  יציאה מעמינדב נסיעה מסלול מעגלי המשלב  את הנוף של הרי ירושלים . עוברים ביד קנדי , חורבת סעדים, שביל המעיינות של רכס עמינדב ועצירה  במגדל עותמני  מהמם עם נוף של 180 מעלות על הרי ירושלים. הדרכה על האזור. ותחלופת נהגים  נמשיך משם על רכס עמינדב  בחזרה למצוק.

5-dsc_0409

מסלול ארוך ואתגרי כ 135 דקות (מומלץ לזוג נהגים) 570 ₪ לכלי זוגי (42 ק"מ)

יציאה ממושב עמינדב לטיול  בטרקטורון  מסוג תומקר  למסלול מעגלי המשלב  את הנוף של הרי ירושלים   והמעיינות. עוברים ביד קנדי, חורבת סעדים, שביל המעיינות של רכס עמינדב ועצירה  במעין עין שריג  הנובע כל השנה, במקום בריכה בה ניתן להשתכשך במים. אחרי טבילה קצרה, הסבר ותחלופת נהגים  נמשיך משם על רכס עמינדב עד יער שלמון למספר קטעים מאתגרים מאוד עם עבירות שטח מהמגניבות שתפגשו בטיולי טרקטורונים, משם נרד לכיוון נחל רפאים שמנקז את ירושלים בזמן הגשמים. בדרך  נעצור שוב ונבקר במבנה עתיק מהמאה הקודמת ששימש כבית בד עתיק .לאחר הכנת תה צמחים מתוק נתחלף שוב בנהגים ונמשיך במעלה הרכס בחזרה למושב עמינדב. ללא ספק חווית שטח אמיתית.

תומקר של 4 מקומות 770 ש"ח

180 דקות של חווית שטח  איכותית עם עצירה לפיקניק קל. מחיר לכלי זוגי 699 ש"ח. 56 ק"מ.

נצא ממתחם מצוק  ליער עמינדב ושביל המעינות  דרך יד קנדי וחורבת סעדים נעצור בעין שריג במעין. והסבר קצר ושכשוך קל במים ביום חם. ושם נעלה לדרך נוף הרי ירושלים עד שלוחת שלמון למספר קטעים מאתגרים מאוד. משם לבית הבד העתיק בחירבת סלקיה. משם נעלה בדרך 4על4 לחוות הגיתות  לתצפית על נחל רפאים ושם  נעצור לפיקניק הכולל  פוקצות אישיות . בורקסים. שתיה קלה ירקות חתוכים. זיתים דפוקים. תה צמחים מתוק ורוגלך שוקולד . לאחר מכן נחזור על דרכים מהירות בחזרה למושב  חוויה מדהימה  לחובבי שטח. מומלץ.

כלי של 4 מקומות 899 ש"ח

20160509_124048

טיול בטרקטורון מסוג תומקאר בשילוב סדנת ODT במחיר של 560 ₪ לזוג

יום כיף וגיבוש צוות .לחברות וועדי עובדים מתאים מ 8 עד 30 איש.

טיול המשלב. נהיגת שטח. עבודת צוות כגיבוש ותקשורת בין המשתתפים כחלק מיום גיבוש מושלם.
יציאה ממושב עמינדב לטיול בטרקטורון מסוג תומקר, למסלול מעגלי (לא מסלול חד גוני הלוך ושוב) המשלב את הנוף של הרי ירושלים והמעיינות בהר בשילוב משחקי גיבוש. עוברים ביד קנדי, חורבת סעדים, שביל המעיינות של רכס עמינדב. לאורך המסלול נבצע 4 משימות גיבוש אשר מצריכות עבודת צוות .המותנות בהמשך הטיול. על הצוות לבצע את המשימה בשלמותה ,ואז לקבל מפתח בסיום כל משימה. לאחר איסוף 4 מפתחות תגיעו לתיבת המטמון ותקבלו פרס קבוצתי. במהלך הטיול נגיע למעין עין שריג הנובע כל השנה, במקום בריכה, בה ניתן להשתכשך במים למי שאמיץ.. גם שם יש משימה רטובה. נמשיך משם על רכס עמינדב עד יער שלמון למספר קטעים מאתגרים ומשם נחזור למושב .
אורך הפעילות כשעתיים וחצי מחיר לכלי זוגי 560 ש"ח

לאחר מכן ניתן לסיים במבחר ארוחת  שף בשטח מבית מצוק. הכוללת מבחר גדול של בשרים תוספות וסלטים  שתייה קרה וחמה וקינוח מתוק.  תפריטים  ומחיר בכפתור נגרר אוכל לארועים.

טיול בטרקטורון מסוג תומקאר בשילוב ירי מטרות ברובה אויר בזמן הנסיעה.

AirSoft דמוי הנשק הצבאי M-16
3 אופציות:

  1. טיול תומקאר + שילוב ירי מטרות למשך שעה וחצי מינימום 3 כלים ומעלה (6 משתתפים) הירי מתבצע תוך כדי תנועה מחיר 499 ש"ח (לכלי זוגי) לרשות המשתתפים יעמוד כלי רכב זוגי וכלי איירסופט (AirSoft) אחד ומחסנית עם 100 כדורים. לאורך במסלול יוצבו 10 מטרות ובכל מטרה יהיו צבעים כמספר המשתתפים, כל משתתף יקבל צבע
    ועל היורים לפגוע בצבע שלהם בלבד. אחרי 5 מטרות ניתן יהיה להתחלף בין היורה לנהג. בסיום המסלול והירי נאסוף את המטרות ונספור את כמות הפגיעות של כל משתתף בצבע שלו. הצוות שהשיג את מספר הפגיעות הגבוה ביותר הוא זה שניצח ויזכה בפרס.
  2. טיול משולב מטווח במהלך הטיול נעצור למטווח על מטרות לרשות המשתתפים יעמדו 100 כדורים מחיר למשתתף 90 ש"ח תוספת
  3. ירי על מטרות במתחם מצוק – מחיר למשתתף 70 ש"ח ל100 כדורים בתאום מראש.

מסלול טעימות שטח ובשר סובב הרי ירושלים.
כ 5 שעות. חצי יום 990 ₪ לכלי זוגי וארוחה זוגית.

נצא מעמינדב לכיוון יד קנדי, יער עמינדב ונחל שורק דרך קטעים טכניים , ומשם נטפס על הר איתן והר טייסים לכיוון הסטף. נעצור בהר חרת לתצפית ומשם נמשיך למסעדת בשרים לארוחת צהריים מפנקת.( אפשרות לבחירה ) עם מבחר סלטים, פוקצ'ות ומנה בשרית לבחירה. אחרי קינוח נמשיך למנה העיקרית ונרד משם על דרך נוף ירושלים עד עינות תלם וסכר בית זית ומשם נעלה על רכס עמינדב דרך עין שריג וציר המעיינות בחזרה לעמינדב. טיול המשלב נוף ירוק ומגוון, חצית מים ובעלי חיים שנקרים בדרך – חוויה מומלצת !!!

הטיול יוצא במינימום 3 רכבים ומעלה

20141018_104706

טיול יומיים חוויה של פעם בחיים. תשאלו את מי שהיה…..
רק 2599 ₪ לכלי זוגי .במינימום יציאה של 4 כלים ומעלה

יציאה ממושב עמינדב לטיול בטרקטורון מסוג תומקר למסלול של יומיים המשלב את הנוף של הרי ירושלים, השפלה, עמק האלה ומעיינות . בדרך עוברים ביד קנדי, חורבת סעדים, שביל המעיינות של רכס עמינדב ,עצירה במעין עין שריג הנובע כל השנה, במקום בריכה בה ניתן להשתכשך במים .אחרי טבילה קצרה, הסבר ותחלופת נהגים נמשיך על רכס עמינדב עד יער שלמון למספר קטעים מאתגרים מאוד עם עבירות שטח מהמגניבות שתפגשו בטיולי טרקטורונים .משם נרד לכיוון נחל רפאים המנקז את ירושלים בזמן הגשמים , בדרך נעצור לארוחת צהריים בשטח,ארוחה מפנקת וחמה שתמתין לכם בשטח,ומשם נמשיך לנחל שורק ונחצה את זרימתו מספר פעמים לאורך בית הגידול של היחמור בשמורה, עד ליציאה לנחם בית שמש. משם נחצה את רכס בית גימל. רמת בית שמש ועמק האלה , נשמע את סיפורו של דוד המלך שנלחם בגוליית
בתל- סחוי שהוא גבעת האירוסים. ונעצור ללינה בנתיבל'ה, אוהל מסודר וממוזג , על מזרונים. אחרי מקלחת חמה נתפנק על קדרות פויקה שהתבשלו על מדורה במשך שעות . ביום השני לאחר ארוחת בוקר בקיבוץ, נמשיך בנהיגה בעמק האלה, הר סנסן, צור הדסה, פארק בגין ,עין קובי, גשר קובי, נחל רפאים ורכס עמינדב. נעצור לארוחת צהריים במעיינות רכס לבן. טיול שטח אמיתי שנבדק עשרות פעמים ונמצא מאתגר, איכותי ומהנה לכל מי שהיה. חוויה מובטחת.
המחיר כולל מדריך מוביל בכלי נפרד, 4 ארוחות מלאות.,כיבוד קל לאורך ממסלול .מים  דלק, לינה מסודרת, ג'יפ חפ"ק לתקלות והעברת הציוד האישי למקום הלינה . ביטוח.
צוות עם מעל 15 שנות ניסיון בשטח והדרכת קבוצות . מצוק פועלת משנת 2002 כעסק פעיל

טיול בגיפים

פתוח או סגור. ( 7 נוסעים.) לבחירה.  או גיפ מפואר יותר .(6 נוסעים ) המסלולים יוצאים מכל נקודה במרכז הארץ השפלה ומדבר יהודה.

בטיול תהנו ממדריך אשר נוהג בגיפ . וישמח לשתף אתכם בידע שלו על המסלול והסביבה . לאורך המסלול  נעצור במספר נקודות עניין נכין תה צמחים. ונתכבד בעוגה.

ניתן להתיעץ איתנו על סוג המסלול או האזור בו אתם רוצים לטייל.

עם הגיפ ניתן להגיע למקומות בשטח שלא ניתן להגיע עם רכב פרטי והמרחק לנקודות  גדול מכדי לצעוד ברגל.

לכל הגיפים קיים רישיון הסעה מיוחד להסעת נוסעים בשכר. בכל הגיפים  יש ציוד חרום וחילוץ. ונהג מיומן בנהיגת שטח.

מחירים  לדוגמה  גיפ עד 7 נוסעים 990 ש"ח עד שעתיים  למרכז הארץ בלבד.

גיפ עד 7 נוסעים 1300 ש"ח עד 4 שעות  בשאר הארץ.

כן הנהיגה מותנית בהצגת רישיון נהיגה בתוקף ומעל שנה ותק.

המסלול כולל מדריך מוביל שנותן לכם טיפים על הנהיגה והסברים על הסביבה. מקסימום שטח ומקסימום אבק, לכן יש להתלבש בהתאם.
בקיץ מקבלים אבטיח צונן ובחורף תה צמחים מפנק ועוגה. בסיורים מעל שעה ורבע. יש צורך לתאם הגעה מראש.
מומלץ להגיע עם מצלמה…

המחירים מותנים במינימום יציאה של 2 כלים ומעלה . ניתן לצאת כטיול פרטי למסלול הקצר בתוספת 100 שקלים.( במידה ואין עוד נרשמים)
הכלים שלנו הם טרקטורונים מסוג "TOMCAR ", הכלי הוא ייצור כחול-לבן שמשמש לצרכים צבאיים בתנאי שטח קשים. מוצר כחול לבן.

תנאי ביטול:
 במקרה של ביטול פעילות עד 14 יום לפני המועד ללא חיוב
 במקרה של ביטול פעילות מ-14 יום לפני ועד שבוע לפני המועד חיוב של 25% מעלות פעילות
 במקרה של ביטול פעילות משבוע ועד ל-3 ימים לפני המועד חיוב של 50% מעלות הפעילות
 במקרה של ביטול פעילות 48 שעות לפני המועד לפני המועד חיוב של 75% מעלות הפעילות
 במקרה של ביטול ביום הארוע חיוב מלא

מצוק – טיולי טרקטורונים, אופניים וג'יפים